Austin Dillon si v nedělním pohárovém závodě na okruhu Texas Motor Speedway jako druhý jezdec v řadě upevnil pozici v nadcházejícím play-off NASCAR Cupu.

Bylo to Dillonovo třetí pohárové vítězství v kariéře a přerušil tak sérii 88 závodů bez výhry. Jeho týmový kolega z týmu Richard Childress Racing Tyler Reddick skončil druhý (a byl také nejvýše umístěným nováčkem v poháru).

Je to poprvé, co jezdci RCR skončili na 1. místě od roku 2011, kdy Clint Bowyer a Jeff Burton v Talladega tento trik proměnili.

Joey Logano skončil v neděli třetí, následován Kylem Buschem a Kevinem Harvickem.

Dillon vítězstvím poskočil ze 17. pozice play-off a zajistil si účast v play-off. Johnson klesl na 16. místo, což je poslední místo, které umožňuje účast v play-off. Johnsonův kolega z týmu Hendrick Motorsports William Byron, který v neděli po havárii skončil na 37. místě, se propadl z 16. pozice pro play-off na 17. místo, dva body pod hranici pro účast v play-off.

Klikněte zde pro výsledky

Dillon se připojil k vítězi z minulého týdne v Kentucky Coleu Custerovi, kteří si zajistili nejen místa v play-off, ale také získali body v celkovém pořadí.