Hokej >>Minor League Hockey

Havoc Prevail against Pensacola

6 lutego 2021 – Havoc zakończyli swoją dwumeczową weekendową podróż z kolejnym zwycięstwem. Havoc zdobyli bramkę już w pierwszej odsłonie dzięki Sy Nutkevitchowi i utrzymali prowadzenie do końca trzeciej tercji. Gra pozostawała wyrównana dzięki świetnej defensywie Havoc. Max Milosek popisał się spektakularnym występem, oszczędzając 43 bramki. W dogrywce John Schiavo wślizgiem pokonał bramkarza Ice Flyers wygrywając 2-1. Havoc wracają do akcji 12 lutego w Knoxville. …. Full Story

Więcej historii Southern Professional Hockey League poniżej

SPHL ogłasza zawieszenie

6 lutego, 2021 – HUNTERSVILLE, NC – Southern Professional Hockey League (SPHL) w sobotę ogłosiła następujące zawieszenie:Birmingham’s Kasey Kulczycki Birmingham’s Kasey Kulczycki został zawieszony na jeden mecz na mocy Reguły 28, Dyscypliny Uzupełniającej, w wyniku jego działań w SPHL Game 32, Huntsville at Birmingham, rozegranym w piątek, 5 lutego.Kulczycki został ukarany karą główną i przewinieniem w grze na podstawie Reguły 58, Butt-ending, w 17:33 trzeciej tercji.Kulczycki opuści dzisiejszy mecz z Macon…. Full Story

Bramkarz Jake Theut Graczem Miesiąca SPHL

4 lutego, 2021 – HUNTERSVILLE, N.C. – Southern Professional Hockey League (SPHL) ogłosiła, że bramkarz Jake Theut z Macon Mayhem został wybrany Graczem Miesiąca Warrior Hockey/SPHL za grudzień/styczeń.Theut wygrał 3-0-2, ze średnią bramek na mecz 1,76 i procentem obron 0,966, pomagając Mayhem w osiągnięciu najlepszego procentu zwycięstw (0,667) w SPHL w pierwszym pełnym miesiącu sezonu, pomimo 20-dniowej przerwy między meczami ze względu na protokoły bezpieczeństwa ligi.Pochodzący z Washington, MI (3-0-2) obecnie prowadzi… Full Story

SPHL Ogłasza Zawieszenie

3 lutego, 2021 – HUNTERSVILLE, NC – Southern Professional Hockey League (SPHL) w środę ogłosiła następujące zawieszenie: Austin Lotz Austin Lotz z Birmingham został zawieszony na osiem meczów na mocy Reguły 28, Dyscypliny Uzupełniającej, w wyniku jego działań w Meczu 277, Birmingham w Pensacola, rozegranym w piątek, 29 stycznia.Lotz został ukarany karą główną i przewinieniem w grze na podstawie Reguły 61, Slashing, w 8:19 pierwszej tercji. Lotz opuścił mecz Birmingham z Huntsville 30 stycznia i opuści mecz… Pełna relacja