Pobierz Formularz Podania o Pracę w ALDI, który jest udostępniony dla tych, którzy mogą chcieć ubiegać się o stanowisko w sklepach ALDI. Jest to przedsiębiorstwo o zasięgu ogólnokrajowym, więc każdy powinien być w stanie znaleźć dogodną dla siebie lokalizację. Wypełnij aplikację. Prześlij aplikację do najbliższej lokalizacji w celu jej rozpatrzenia.

Jak pisać

Krok 1 – Sekcja 1 – Osobiste –

Zacznij od wpisania aktualnej daty w prawym górnym rogu strony, a następnie podaj następujące informacje:

  • Nazwisko – Nazwisko, Imię, Inicjał Middle
  • Numer telefonu
  • Present Address – Street, City, State, Zip
  • Previous Address – Street, City, State, Zip
  • Stanowisko, o które się ubiegasz – wpisz w tej linii
  • Oczekiwana stawka wynagrodzenia – wpisz w tej linii – za godzinę
  • Wskaż godziny, w których będziesz dyspozycyjny/a do pracy lub zaznacz „Bez preferencji”
  • Data dyspozycyjności
  • W jaki sposób zostałeś/aś skierowany/a do firmy? zaznacz jedno
  • Czy był(a) Pan(i) wcześniej pracownikiem firmy? Jeśli tak, kiedy?
  • Jeśli zostaniesz zatrudniony, czy będziesz miał niezawodny transport? tak lub nie
  • Czy jesteś upoważniony do pracy w USA?
  • Czy kiedykolwiek zostałeś/aś zwolniony/a lub zrezygnowałeś/aś z pracy, ponieważ pracodawca wskazał, że
  • uważał/a, że brałeś/aś udział w jakimkolwiek incydencie(ach) związanym z przemocą, groźbami przemocy, posiadaniem broni, podejrzeniem kradzieży, powtarzającym się nękaniem pracowników, klientów lub sprzedawców, lubieżnym zachowaniem, posiadaniem alkoholu lub nielegalnych narkotyków lub byciem pod wpływem alkoholu lub nielegalnych narkotyków w miejscu pracy? Jeśli tak, wyjaśnij to w podanych liniach
  • Użyj tych linii, aby podsumować wszelkie dodatkowe doświadczenia lub umiejętności, które pomogą Ci zakwalifikować się do pracy w tej firmie

Krok 2 – Sekcja 2 – Edukacja –

Podaj wszystkie doświadczenia edukacyjne w następujący sposób:

  • Nazwa szkoły i miasto
  • Ukończyłeś szkołę? Tak lub nie
  • Ukończone lata
  • Major
  • Średnia ocen – GPA
  • Szkoła średnia
  • Ukończone studia
  • GED lub inne

  • Zainteresowania i zainteresowania

Krok 3 – Sekcja 3 – Zatrudnienie –

Podaj następujące informacje o swoich poprzednich pracodawcach:

  • Nazwa pracodawcy
  • Adres
  • Miasto i Stan
  • Typ działalności
  • Nazwisko przełożonego
  • Daty
  • Od mm/rr – Stawka wynagrodzenia-. Stanowisko
  • Do mm/yy – Stawka wynagrodzenia – Stanowisko
  • Opisać wykonywane obowiązki
  • Powód odejścia – zaznacz jeden – wyjaśnij
  • Wymień czterech ostatnich pracodawców

Przeczytaj paragrafy w całości, gdy uznasz, że rozumiesz i zgadzasz się, podaj:

  • Podpis wnioskodawcy
  • Data podpisania mm/dd/rrrr

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.