Hockey >> Minor League Hockey

Havoc Prevail against Pensacola

6. února 2021 – Havoc zakončili svůj dvouzápasový víkendový trip další výhrou. Havoc skóroval hned v prvním utkání zásluhou Sy Nutkeviče a vedení si udržel až do konce třetí třetiny. Zápas zůstal vyrovnaný díky hvězdné defenzivě Havoc. Max Milosek předvedl velkolepý výkon, když si připsal 43 zákroků. Na konci prodloužení John Schiavo prostřelil brankáře Ice Flyers a rozhodl o výhře 2:1. Havoc se vrátí do hry 12. února v Knoxvillu….. Celý článek

Další články o Southern Professional Hockey League níže

SPHL oznamuje pozastavení činnosti

6. února 2021 – HUNTERSVILLE, NC – Southern Professional Hockey League (SPHL) v sobotu oznámila následující pozastavení činnosti:Kasey Kulczycki z Birminghamu Kasey Kulczycki z Birminghamu byl suspendován na jedno utkání podle pravidla 28, Doplňková disciplína, v důsledku svého jednání v utkání SPHL č. 32 Huntsville – Birmingham, které se hrálo v pátek 5. února.Kulczycki byl v čase 17:33 třetí třetiny potrestán velkým trestem a přestupkem podle pravidla 58, Butt-ending.Kulczycki vynechá dnešní zápas proti Maconu….. Celý článek

Brankář Jake Theut jmenován hráčem měsíce SPHL

4. února 2021 – HUNTERSVILLE, Kalifornie – Southern Professional Hockey League (SPHL) dnes oznámila, že brankář Jake Theut z týmu Macon Mayhem byl jmenován hráčem měsíce prosince/ledna v soutěži Warrior Hockey/SPHL.Theut si připsal bilanci 3-0-2, průměr inkasovaných branek 1,76 a úspěšnost zákroků 0,966, čímž pomohl týmu Mayhem k nejlepšímu procentu vítězství (0,667) v SPHL za celý první měsíc sezóny, a to i přes dvacetidenní pauzu mezi zápasy kvůli bezpečnostním protokolům ligy. rodák z Washingtonu (3-0-2) v současné době vede… Celý příběh

SPHL oznámila suspendaci

3. února 2021 – HUNTERSVILLE, NC – Southern Professional Hockey League (SPHL) ve středu oznámila následující suspendaci: Austin Lotz z Birminghamu Hráč Birminghamu Austin Lotz byl suspendován na osm zápasů podle pravidla 28, doplňková disciplína, v důsledku svého jednání v utkání 277, Birmingham v Pensacole, hraném v pátek 29. ledna.Lotz byl v čase 8:19 první třetiny potrestán velkým trestem a přestupkem podle Pravidla 61, Řezání.Lotz vynechal zápas Birminghamu proti Huntsvillu 30. ledna a bude chybět v zápase proti… Celý příběh